1989’dan BUGÜNE UZUN OTOMATİK KAPI

Firmamız 1989 yılında otomatik kapı sektöründe profesyonel olarak sizlere hizmet sunmaya başlamıştır. O günden bugüne sektörde sürekli gelişerek ve yenilikleri takip ederek 20. yılımızı tamamlamış bulunmaktayız.

Öncelik olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ilk amacımız olarak gördük. Uzun Otomatik Kapı olarak konusunda uzman personeli, yeterli kadrosu ve teknolojik teçhizatlarımız ile siz müşterilerimize ihtiyaçlarınıza yönelik uygun çözümler üreterek projeye uygun imalat ve montaj yaparak 20 yıldır kalitemizden ödün vermeden bugünlere kadar geldik.

1989’dan beri müşterilerimize otomatik kapı otomasyonu sektöründe güven, özen, özveri ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile hizmet veren firmamız çizgimizden şaşmadan uzun seneler siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi umuyoruz.

 SAYGILARIMIZLA

UZUN OTOMATİK KAPI LTD.ŞTİ.

Celal UZUN & Cemil UZUN

Dünyada üretilen motorların devirleri standart olup (dakikada 9mt ) dir. Tarafımızdan üretilip geliştirilen hızlı motorun maximum (saniyede 1mt) açma kapasitesine sahip olduğu gibi açarken ve kapatırken hızları farklı olabilir (isteğe bağlı olarak).

Özellikle uzun ve yoğun kullanımların olduğu yada zeminin meğilli oduğu durumlarda hzlı motor ve otomasyonu çok gerekli ve işlevseldir.

Motor Çeşitleri ve Özellikleri